BasketbalSPORT

SLUNETA nedotáhla ztrátu a prohrála s Ostravou 70:78 / 26.2.2017

Po krátké odmlce jsme opět navštívili s objektivem v ruce sportovní akci. SLUNETA Ústí nad  Labem na domácí palubovce přivítala NH Ostravu. 

Úvod zápasu byl hodně nervózní a nepadalo moc košů. Když se hráči na obou stranách konečně osmělili, začala vyrovnaná bitva. Oba týmy se předháněly a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Konečný účet první čtvrtiny uzavřel David Šteffel trojkou na 18:15.

V druhé  desetiminutovce pokračovala sice vyrovnaná bitva, ale bohužel na straně domácích se začaly kupit zbytečné ztráty, které soupeř trestal buď košem. Ale i s tím se SLUNETA  dokázala popasovat, ovšem Ostravští pivoti dělali velké problémy na doskoku a z neúspěšných střel byly druhé či třetí šance nebo faul. Obecně se dá říci, že hráči na obou stranách sbírali více faulů a rychle se dostávali do problémů s osobními chybami. Poločas vyhráli hosté 31:38.

Více z průběhu zápasu na www.bkusti.cz

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail