HokejSPORT

Slovan Ústí na domácím ledě v play-off nestačil na Kladno, stav série 0:3

Ani třetí zápas čtvrtfinálové série play-off se Slovanu proti Kladnu výsledkově nevydařil. Rytíři si připsali třetí vítězství v řadě a Ústí nad Labem má před sebou nelehký úkol, a to již v sérii se Středočechy nezaváhat. Na třetí duel série, ve kterém svěřenci Miroslava Macha a Tomáše Mareše podali sympatický výkon, si našlo cestu 2 602 diváků.

Se snahou zvrátit stav série nastoupil Slovan před domácí publikum. Úvodní oťukávanou v čase 6:24 utnul Petr Ton, když po přesné přihrávce vyjel sám na Soukupa a bez váhání zakončil bekhendem nad beton.

Následně se začala projevovat převaha Kladenských. Jiří Burger poslal křižnou přihrávkou do vyložené šance Petera Jánského, jeho střelu však zastavil beton Soukupa. Závěr třetiny Slovan dohrál v oslabení, ovšem na skóre to nic nezměnilo.

Více z průběhu zápasu na www.slovanusti.cz

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail