FestivalyKoncertyKULTURA

UTULEKFEST 2023 GAIA MESIAH

Na břehu Labe v Brné začala každoroční pravidelná hudební párty, jejíž výtěžek jde na pomoc zvířecím útulkům v okolí Ústí. 

Akce trvá i v sobotu od poledne do pozdního večera. Program je na stránkách pořadatele Utulekfest.

Hvězdou pátečního večera v  hodně plném areálu Loděnice byla skupina Gaia Mesiah.

Skupina prošla od svého založení řadou reinkarnací a poslední Crossover sestava kapely je z roku 2016, kdy se opět původní ženské zakladatelky daly dohromady. 10 let odloučení  přineslo pro skupinu nové inspirace, poučení z minulých chyb a hlavně spousta dobré muziky. Marka Rybin na podiu září štěstím, vokál nesoucí se údolím Labe doplňuje inspirativní pohybovou kreací a fanoušci jsou zcela pohlceni skvělým výkonem kapely, kytarovými rify Kateřiny Pelíškové a přesnou pulzující basou Joshe Stewarta doplňující bubenici Míšu, srozumitelnými aranžmá i výběrem songů. Poslední album Excellent Mistake skupině vyšlo v prosinci 2019. 

Miroslav Solař

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail