Nejprve tma, pak zklamání- HC Slovan Ústí n/L – HC Slavia Praha 1:2

Na ústeckém stadionu přivítala hráče obou týmů tma, která nastala krátce před úvodním vhazováním. Vyjasnilo se až za tři hodiny, ale to už Slavia držela skalp ústeckého Slovanu pevně ve svých rukou. Výpadek vysokého napětí Čez distribuce řešil skoro hodinu, tak fanoušci strávili ukázněně hodinku v intimním osvětlení nouzových generátorů. Odměnou jim byl hezký hokej, který přinesl branky až ve třetí třetině. Bohužel, 3 body odvezl z Ústí bíločervený autobus s hosty.

Kdo nemohl být spokojen, byl kouč Slovanu Mach: „My jsme chtěli zápas odehrát dobře defenzivně. To se nám nepovedlo, dopadlo to tak, jak to dopadlo. Dostali jsme dva góly po individuálních chybách. Sice jsme snížili na 1:2, ale vyrovnat se nám nepodařilo. Výkon některých jedinců z našeho týmu rozhodně nebyl optimální. V minulé sezóně jsme doma podávali dobré výkony, měli jsme sérii výher. Dnešní výkon je neakceptovatelný, budeme z toho muset vyvodit důsledky. Ztrácíme zápasy v prodloužení, v nájezdech. Dnes jsme dali jen jeden gól, takhle to dál nejde. “

Branky a nahrávky: 54. Melka (Roubík, Husák) – 43. Šafránek (M. Kadlec, Šagát), 52. Kubica (J. Drtina, Šagát). Rozhodčí: Grech, Valenta – Doležal, Belko. Vyloučení:5:5. Využití: 1:1. Diváci: 1 278. Střely na branku: 13:24. Průběh utkání: 0:2, 1:2.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail