FotbalSPORT

FK Ústí nad Labem – FK Blansko 8.5.2021

FK Ústí nad Labem – FK Blansko 8.5.2021

Branky: 78. Koubek, 84. Koubek (pen.) – 27. Žák

FK Ústí nad Labem: D. Němec – Strada, Brak, Hudec, Písačka (19. Chodora) – Miskovič, Emmer (51. Kušej) – Jakš (71. Jiránek), Čičovský (71. Koubek), Prošek (C) (71. Cantin) – Ikugar. Trenéři: David Jarolím, Jaromír Jindráček, Richard Stražan.
Náhradníci: Stoklasa – Glöckner, Chodora, Jiránek, Koubek, Cantin, Kušej.


FK Blansko: Halouska – Sedlo, Aggoun, Helebrand, Klusák – Kopičár, Feik – Ilko (67. Vlachovský), Vasiljev (85. T. Machálek), Ngoma (76. Lhotecký) – Žák (C) (76. Kepl). Trenéři: Martin Pulpit, Martin Kasálek.
Náhradníci: Chmiel – Kepl, Lhotecký, T. Machálek, Vlachovský, Sukup.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 23. kolo

Domácí ukončili poslední dlouhou sérii porážek a porazili FK Blansko 2:1. O body se zasloužil Koubek, který chyběl v základní sestavě a nastoupil až v 71.minutě. Oba góly padly proto v posledních 15 minutách zápasu, poslední pak z penalty.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail