První jarní zápas ústeckých fotbalistů přinesl remízu

FK Ústí nad Labem – FK Pardubice 0:0
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 10:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:16
ŽK: Vaněk, Martykán (UNL) – Černý (PAR)
Diváci: 638
Rozhodčí: Lerch – Hrabovský, Petřík; delegát: Holub; technický delegát: Hartman

Sestavy:
FK Ústí nad Labem: Vašek – L. Vaněk, J. Pokorný, Pimpara, Šnirc – Martykán, J. Peterka (C) – F. Novotný (81. Ťok), Jindráček (65. P. Pilík), D. Procházka (56. M. Zeman) – Jakubov. Trenéři: Aleš Křeček, Juraj Šimurka.

FK Pardubice: Knobloch – Prosek, Kopřiva, Šejvl (C), T. Čelůstka – P. Černý, A. Fousek (85. Látal), Řezníček, Kovář (74. Mužík) – Sokol (80. D. Novák) – Petráň. Trenéři: Jaroslav Novotný, Jiří Krejčí. 

vice na: http://www.fkusti.cz/article/na-uvod-jara-arma-remizovala-s-pardubicemi/2009/1/0

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail