HokejSPORT

Poslední zápas hokejové sezóny HC Slovan-HC Frýdek-Místek

Na silně konkurenčním pozadí olympijského hokejového dění proběhl poslední zápas sezóny 2016-2017, kde domácí neuspěli s týmem Frýdku Místku 1:3.  S trochou nadsázky se dá říci, že v sobotu se  našemu hokeji z pohledu ústeckého diváka nedařilo nikde.

Branky a nahrávky: 52. Melka (Roubík, Severa) – 5. Foltýn (Klimša, Štumpf), 27. Klimša (Pechanec, Franek), 47. Bajtek (Štumpf, Klimša). Rozhodčí: Barek, Veselý – Štofa, Beneš. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:2. Diváci: 371. Střely na branku: 31:28.Průběh utkání: 0:3, 1:3.

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý – M. Vágner (C), Weinhold, Vl. Brož, Bernad, M. Zdvořáček, Mlčoch, Vaněk – Melka, Roubík (A), Severa – D. Merta (A), L. Volf, Smolka – Gengel, Krliš, Davídek – Navarra, Najman, Markulinec.

HC Frýdek-Místek: L. Daneček – Zahradníček, Bartko, Piegl, Foltýn, D. Stránský, Matyáš – Štumpf, Pechanec, Klimša (A) – Franek, Bajtek, Martynek (C) – Poruba, Kuťák, Flok – Kafka.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail