Slovan Ústí n.L. podlehl i podruhé doma kladenským Rytířům

Sestavy:

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (41. Volke) – Vl. Brož, Kasík, Husák, M. Vágner, M. Zdvořáček, Přindiš, D. Málek – Z. Doležal, Roubík, D. Merta – Dalecký, Vrdlovec, Moučka – Gengel, Moskal, Mical – Macek, Komárek, Navarra. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.

Rytíři Kladno: Hanuljak – P. Hořava, J. Drtina, David Růžička, Repe, Ptáček, Ulrych, Kehar – D. Tůma, Burger, J. Kloz – Jánský, R. Přikryl, J. Strnad – P. Ton, Machač, Tenkrát – Gratton, Kubík, Pekr. Trenéři: Pavel Patera, František Kaberle, Jiří Kopecký.

Ve čtvrtém utkání čtvrtfinále play-off se do vedení dostal ústecký Slovan,  v sedmé minutě otevřel skóre v přesilové hře Vrdlovec. Kladnu se podařilo před přestávkou rovněž v početní převaze srovnat, ve druhé části dokonce v oslabení stav otočit ve svůj prospěch. Po druhé dvacetiminutovce, kterou hokejisté Ústí nad Labem prohráli poměrem 0:3,… více na http://www.slovanusti.cz

Pro Slovan tak play-off i letošní sezóna končí a loňské překvapení s vyřazením Kladna se tak neopakovalo.

Fotografie si prohlédněte níže v galerii

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail