FotbalSPORT

ČR–San Marino Kvalifikace ME 2019, Lvíčata získala 3 body

Translate: English 

Kvalifikační utkání na ME 2019, 11. 11. 2017, Ústí nad Labem

ČR „21“ – San Marino „21“ 3:1 (0:0)

Trenér Vítězslav Lavička řekl po zápase „ Splnili jsme povinnost, to je podstatné. Ale bylo vidět, že máme pořád velké rezervy. Věděli jsme, že soupeř hru založenu na dobře organizované obraně, ve středu v Chorvatsku hrál skoro hodinu s jedním inkasovaným gólem. Podobně to bylo i dnes. První poločas jsme někdy příliš složitě „házenkářsky“ kombinovali kolem pokutového území. Pak jsme si po přestávce zvýšenou snahou vypracovali i góly. Chtěli jsme skóre v závěru navýšit, stal se opak. Soupeř využil jedné standardní situace a dal nám gól z poslední akce zápasu.“

Góly: 63. a 76. Zajíc, 71. Sáček – 92. D´ Addario

Rozhodčí: Michajl Vilkov – Alexej Voroncov a Dmitrij Žvakin (všichni Rusko).

ŽK: 21. Tamagnini, 41. Lunadeti, 45. Gatti, 82. Della Vella

Diváci: 1470

ČR: Staněk – Řezáč, Bačo, Král, Provod – Kulhánek, Sáček (77. Kratochvíl) – Trubač (46. Knejzlík), Mihálik, Vaníček (67. Takács) – Zajíc Trenér: Vítězslav Lavička

San Marino: De Angelis – D’Addario, Censoni, Casadei, Grandoni – Battistini (56. Vultaggio) – Mularoni, Lunadei, Gatti, Tamagnini (90. Venerucci), Tomassini – Gatti (76. Della Valle). Trenér: Fabrizio Costantini

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail