KULTURAKulturní akce jinéOstatní sportySPORT

48. ročník mezinárodního tanečního festivalu Ústí nad Labem

Translate: English 

Přinášíme Vám  profesionální fotoreportáž ze svátku tance, plného úžasných tanečníck kreací, ladných pohybů, nádherných párů a oslnivých rób. Ale byl zde i jeden velký problém: které fotografie z 600 pořízených vybrat a připravit pro zveřejnění? Vybrán mohl být  jen malý zlomek z mnoha set fotografií, na všechny se nedostalo…. I tak výběr a postprodukce fotografií trvala skoro celý den! Líbí se Vám? Napište nám zprávu pod článkem!

Jan Čenský s Terezou Prickovou moderovali prestižní taneční soutěž v ústecké Slunetě, na kterou se sjeli nejlepší tanečníci z okolních států i tuzemska. Proběhl zde 48. ročník mezinárodního tanečního festivalu, ústeckého rodinného stříbra. Všichni, kdo mají rádi tanec, se přišli podívat. Organizační štáb, ale zejména pana Petra Barnata, je možné opětovně pouze pochválit za bezchybnou organizaci festivalu, vzorně připravený parket, nádhernou scénu, solidní zvuk a kvalitní nasvícení. A diváci i tanečníci? Se kterými jsem mluvil, všichni  pěli chválu a byli maximálně spokojeni. Uvidíme se na 49. ročníku začátkem listopadu 2018!

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail