HokejSPORT

Slovan Ústí díky výhře nad Havířovem stíhá v tabulce první Kladno!

_dsc8200

Slovan Ústí o sváteční den 28. září na domácím ledě přivítal tým AZ Havířov, kterému dovolil vstřelit pouze jednou branku a zápas Slovan vyhrál 3:1! Díky tomu se v tabulce vyhoupl na druhé místo hned za vedoucí Kladno. Skvěle Slovan, jen tak dál!

Podívejte se na momentky za zápasu, jsou níže.

Deváté kolo WSM Ligy přineslo souboj před zápasem čtvrtého Ústí nad Labem s osmým Havířovem. Utkání zvládli lépe Severočeši, kteří kromě padesáté čtvrté minuty nekapitulovali. Dvě branky zaznamenal Jan Kloz, díky kterému se Slovan dostal v soutěžní tabulce na druhou příčku za vedoucí Kladno. Tříbodový zisk Ústí nad Labem sledovalo o sváteční zářijovou středu 798 diváků.

Úvodní třetinu devátého kola WSM Ligy začali lépe domácí, když v čase 11:11 min. Roman Navarra ze skvělé střelecké pozice těsně přestřelil. Slovan se snažil i nadále, což se vyplatilo. Patrik Husák nahrál nejlépe, jak mohlze Patriku Poulíčkovi, který v osmnácté minutě bez větších problémů překonal Marka Laca a otevřel zápasové skóre na kostce. V devatenácté minutě mohl navýšit vedení Ústeckých Jan Kloz, ale nepodařilo se mu trefit téměř odkrytou svatyni Havířova… Pokračování na www.slovanusti.cz

HC Slovan Ústí – HC AZ Havířov 3:1 / 28.9.2016

Branky a nahrávky: 18. Poulíček (Husák, M. Vágner), 32. Kloz (Loskot), 38. Kloz (Loskot, Vrdlovec) – 54. Haas (D. Seman, Maruna). Rozhodčí: K. Hlinka – T. Svoboda, Maštalíř.
Delegát: Jebavý.
Vyloučení: 5:5, navíc Přindiš (UNL) 5 minut + OK [bodnutí špičkou hole].
Využití: 0:1.
Diváci: 798.
Střely na branku: 25:43 (10:11, 10:17, 5:15).
Průběh utkání: 3:0, 3:1.
Zakázaná uvolnění: 2:5.
Ofsajdy: 6:1.
Vyhraná vhazování: 38:38 (14:12, 10:10, 14:16).

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup – Bernad, Kasík, Husák, M. Vágner, Vl. Brož, Přindiš, Hes – Loskot, Vrdlovec, J. Kloz – Z. Doležal, Poulíček, D. Merta – Gengel, Melka, Moučka – Markulinec, Komárek, Navarra. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.

HC AZ Havířov 2010: M. Laco – Lenďák, Krisl, D. Seman, Bahounek, Korím, Petran, od 41. Dudek – D. Dvořáček, Haas, Michal Hlinka – Kotala, L. Bednář, Maruna – Štumpf, Pechanec, Gřeš – Pořízek, D. Matula, V. Meidl. Trenéři: Štefan Mikeš, Martin Janeček.

 

Foto: © Miroslav Solař 2016

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail