FotbalSPORT

28.10.2016 – Severočeské derby FK Ústí n.L.-Varnsdorf skončilo 2:0

FK Ústí nad Labem – FK Varnsdorf 2:0

Po celkem nezáživném prvním poločase, který začal za lehkého deštíku a fanoušky příliš nenadchl, odcházejí hráči do šaten za stavu 0:0.

Zajímavější byla již druhá polovina, která dala více šancí na obou stranách, ale domácí byli úspěšnější. Druhý poločas přinesl také tvrdší hru, kterou rozhodčí zhodnotili větším počtem žlutých  karet a hostujícímu Zbrožkovi žlutá karta v 78.minutě zčervenala a šel se zklidnit mimo travnatou plochu.

Branky: 62. Pícha, 86. Moulis
Sestava Ústí: Tvrdoň – M. Zeman (62. Miskovič), Seidl, J. Peterka (C) (39. Zukič), Leibl – Martykán, Kateřiňák – P. Výborný – Moulis, Pouček, Jindráček (12. Pícha)
Sestava FK Varnsdorf: Kolář – Rudnytsky, Zieris (C), Neuberg, Knejzlík – Zbrožek – Dordič (85. Fotr), Richter, Kozma (65. Daníček), Beránek (65. Durdević) – Jakubov
ŽK: 40. Leibl, 90+1. Moulis  – 31. Zbrožek, 33. Kozma, 82. Zieris, 90. Richter, 90+1. Rudnytsky, 90+2. Fotr
ČK: 78. Zbrožek (Varnsdorf)
Rozhodčí: Váňa – Kotík, Podaný