HokejSPORT

Slovan porazil Třebíč 4-1

Třebíč nechala v Ústí všechny body a odváží si 4 puky v síti

_dsc0184_slovan-trebic

 

Branky a nahrávky: 24. Loskot (Kloz, Vrdlovec), 32. Vrdlovec (Husák, Kloz), 52. Doležal, 56. Kloz (Vrdlovec, Loskot) – 34. Kristl (Erat, Dolníček). Rozhodčí: Zubzanda – Krátký, Štěnina. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Diváci: 994. Střely na branku: 29:27.Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke – Kasík „A“, Bernad, M. Vágner „C“, Husák, Přindiš, Brož – Loskot, Vrdlovec, Kloz – Z. Doležal, Poulíček, Merta – Moučka, Melka, Gengel – Markulinec, Komárek, Navarra.

SK Horácká Slavia Třebíč: D. Svoboda – J. Zdráhal „A“, Niko, Bartejs, Lojek, Čejka, F. Král, Koch, Schejbal, Přibyl – Kristl, Dolníček „C“, R. Erat „A“ – Huňa, T. Havránek, Kusko – Paták, Milfait, Jan Wasserbauer – Novák, Juráň, Přibyl.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail