HC Slovan Ústí nad Labem nechal odjet soupeře na jih bez bodů…Roubík v obležení gratulantů

Úvod zápasu se zcela nesl v duchu oslav mety dosažených 1000 bodů v kanadském bodování Jaroslava Roubíka za účasti řady gratulantů. První třetina nic moc, Motor tlačil jako správný favorit. Soukup se opakovaně blýskl. Roubík vyloučen na 2 minuty z a sekání. A konec už znáte: štěstí se přiklonilo k ústeckému týmu, jako by si uvědomilo, že oslavy přece není vhodné pokazit: 0:2!
 
10. kolo, 7. 10. 2017,  2:0(0:0, 1:0, 1:0) 

Branky a nahrávky: 22. Melka (Smolka, Roubík), 50. D. Merta (Vrdlovec, M. Zdvořáček). Rozhodčí: Čech, Kopeček – Toman, Coubal. Vyloučení: 3:3,

 Střely na branku: 23:37

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (J. Dlouhý) – Husák, Bernad, Vl. Brož, M. Zdvořáček, Hes, Mlčoch – Melka, Roubík „A“, Smolka – D. Merta, Vrdlovec „C“, Dufek – Gengel „A“, Najman, P. Kousal – Severa, Sladkovský, L. Volf

ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Kváča) – Fillman, F. Novák, Kutlák „C“, Vráblík, Pavlin „A“, Pýcha – Čermák, Pajič, Nedorost „A“ – Crowder, Galamboš, Dostálek – L. Květoň, Toman, Heřman – Šulek, Doktor, Marek

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail