FotbalSPORT

Arma zdolala Sokolov 2-1

Domácí tým získal první cenné vítězství a nastartoval tak novou sezónu lépe jak vloni. V domácí sestavě se objevila řada nových jmen, na výkon týmu se přišlo podívat hezkých 1200 diváků.

Branky: 10. P. Pilík, 84. Jindráček – 70. Havel

ŽK: Kacafírek, Miskovič , Matějka, J. Peterka, Martykán (všichni UNL) – Kosak, Končal, Glaser, Machek (všichni SOK)

FK Ústí nad Labem: Kotěra – M. Zeman, Pimpara, L. Vaněk, Leibl (76. Šnirc) – J. Peterka (C), Miskovič – P. Pilík, Jindráček, D. Procházka (87. Gilián) – Kacafírek (66. Matějka). Trenéři: Jiří Skála, Petr Fousek.  

FK Baník Sokolov: Belaň – Mejdr, Mráz, O. Ševčík, Končal – Machek, Glaser (C) – Kosak (54. Hlavatý), Jakub Dvořák II. (69. Havel), Provod (80. Rychnovský) – A. Ševčík. Trenéři: Vítězslav Hejret, Pavel Horváth, David Vaněček. 

Rozhodčí: Houdek – Melichar, Kožár

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail