FestivalyKULTURA

Obrazem: První den na Reggae Area 2016 více než skvělý!

_DSC5279

Hned z úvodu bychom chtěli pochválit organizátory akce v čele s Davidem Mahou za výborný a povedený úvodní den největšího reggae festivalu v České republice – Reggae Area 2016. Ti se postarali o to, aby se návštěvníci třídenního letního festivalu cítili jako v bavlnce a maximálně si to užili. Dobré jídlo, pití, skvělé ozvučení a v neposlední řadě také výborná muzika.

Náš fotograf Miroslav Solař pro vás zachytil atmosféru úvodního dne z vystoupení skupin Fast Food Orchestra a Sto žvířat. Fotografie naleznete níže pod článkem.

Kapela Fast Food orchestra (v galerii fotografie 1 – 7) se zformovala v letech 1994-96 a od roku 1998 začala aktivně vystupovat po klubech. Fast Food za více než deset let aktivního vystupování se svým repertoárem objeli téměř celou Českou republiku a opakovaně se také objevili na pódiích zahraničních klubů a festivalů. Pro hudbu kapely je typická stylová rozmanitost. Hudba Fast Food orchestry mísí prvky reggae, dancehallu, ragga, rocksteady, punku, hip-hopu, popu nebo breakbeatu. Více informací o kapele naleznete na jejich oficiálních stránkách kapely www.fastfoodorchestra.cz

Nepřehlédněte: Reggae Area pokračuje, podívejte se na program na pátek a sobotu – klikejte ZDE.

Bezpochyby nejznámější kapelou, která v průběhu prvního dne koncertovala, byla Sto zvířat. Ta má za sebou více jak 1200 koncertů a festivalů v Čechách, desítky koncertů v Německu, Francii a Švýcarsku a dvouměsíční turné po USA. Během své dvacetileté existence vydala Zvířata 7 řadových alb, DVD „Jste normální?“ a mají na svém kontě účast na bezpočtu kompilací u nás i v zahraničí. Ze Sto zvířat se postupem let stala jistota českých rockových klubů a jako jedna z našich nemnoha kapel se pravidelně účastní všech velkých letních festivalů. Více informací o této skvělé kapele naleznete na jejich oficiálních stránkách www.stozvirat.cz

Fotografie od Miroslava Solaře © 2016

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail