FotbalSPORT

FK Ústí vstoupilo do nové sezóny nezaslouženou prohrou ve Frýdku, padaly tresty pro rozhodčí!

fku-fm- -3362

Foto: © Miroslav Solař

Ústečtí fotbalisté vstoupili v pátek 5. srpna do nové sezóny na půde Frýdku-Místku, kde sehráli tuhý boj o každou šanci. Debut v ústeckém dresu si připsala dvojice fotbalistů – Kateřiňák a Pouček. Obnovenou premiéru pak Jindráček s Moulisem.

První poločas nabídl divákům vyrovnanou podívanou, ve které měli velké šance zejména Ústečané. Ve 25. minutě orazítkoval Zeman tyč Mihálkovy brány, ale o pár minut později už Arma slavila branku. Zeman, který je zřejmě odhodlaný navázat na svou gólově vydařenou minulou sezónu, vypálil a jeho střelu vyrazil Mihálek pouze ke kopačkám Jindráčka – 0:1. Opaření domácí se ale dokonale probrali zkraje druhého poločasu… pokračování na oficiálních stránkách klubu www.ftkusti.cz

Vše ale mohlo být jinak, rozhodčí dostali od asociace tresty!
Komise rozhodčích vedená Michalem Listkiewiczempo utkání druhé ligy Frýdek-Místek – Ústí nad Labem (2:1) potrestala hlavního sudího zápasu Petera Mrázka, protože dvě minuty před koncem neodpískal pokutový kop ve prospěch hostů. Za ovlivnění utkání má pozastavenou činnost na dvě utkání. Ale to není vše. O dvě minuty později asistent Petr Antoníček chybně posoudil ofsajdovou situaci předcházející vyrovnávací brance hostujícího mužstva. I on má pozastavenou činnost na dvě kola. Ústí tedy zas tak špatnou nevykročilo, protože nebýt chyb rozhodčích, vezlo by si výhru 2:3. Smutné… 🙁

MFK Frýdek-Místek – FK Ústí nad Labem 2:1 (0:1)
Branky: 47. Willwéber, 56. Šumský – 31. Jindráček
Sestava Frýdku-Místku: Mihálek – Švrček, Petrović, Literák (C), Klabník – Hykel (69. Ruml), Šichor, Šumský, Willwéber – Nworah (87. Bialek), Vyskočil (82. Ilko)
Sestava Ústí nad Labem: Zacharda – Zeman, Zukič (80. Procházka), Vaněk, Šnirc – Kateřiňák, Peterka (K) – Moulis, Jindráček (69. Výborný), Leibl (80. Miskovič) – Pouček
ŽK: 36. Petrovič, 81. Vyskočil – 42. Šnirc
Rozhodčí: Mrázek – Peřina, Antoníček
Diváci: 1 246

Galerie fotek z jednoho z minulých utkání s Frýdkem

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail