NO NAME – kapela s pěkně ostrou produkční… Fotky z festivalu Z lásky k hudbě 1.7. Letní kino UL

_DSC6078

Slovenská kapela No Name si začátkem července našla cestu i k nám do Ústí nad Labem, kde koncertovala v rámci festivalu Z lásky k hudbě (fotky ZDE). Jejich vystoupení bylo jako vždy skvělé, ale našemu fotografovi se stala jedna nemilá příhoda, kterou si můžete přečíst přímo ve fotogalerii pod článkem.

Kapela do Ústí dorazila v klasickém šestičlenném složení Igor Timko – zpěv, Roman Timko – sólová kytara, vokály, Dušan Timko – kytara, Viliam Gutray – basová kytara, Zoli Sallai – klávesy, vokály a Ivan Timko – bicí, vokály. Jejich chytlavé songy rozparádily fanoušky na bod varu a my doufáme, že se brzy opět na severu Čech ukáží, ale tentokrát už bez paní produkční. 😛

Čtěte také: Fotky z koncertu Petra Bendeho

Skupina No Name byla založena 26. srpna 1996 v Košicích, ve stejný den kdy zároveň zvítězila v místní soutěži kapel zvané Košický zlatý poklad ´96. Zakládajícími členy byli Viliam Gutray a trojice bratrů Timkových – Igor, Roman a Ivan. Ten správný průlom do světa showbyznysu přišel s příchodem nového milénia s albem Počkám si na zázrak a to především díky písním „Ty a Tvoja sestra“ a „Žily“. Následovaly úspěšné desky Oslávme si život, Slová do tmy a Čím to je.

Mnoho dalších informací se dozvíte přímo na oficiálních stránkách kapely zde: www.no-name.sk

Foto: © Miroslav Solař

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail