FK Ústí: Arma má za sebou přípravná utkání s mistrovskou Plzní a německým Bischofswerdaerem

_DSC6776

Ilustrační fotky © Miroslav Solař

Ve středu 6. července se v rámci šňůry přípravných zápasů utkal tým FK Ústí nad Labem s českým mistrem Viktorií Plzeň. Tam se ústeckým fotbalistům podařilo vybojovat cennou remízu 4:4, ale Arma měla k  výhře opravdu blízko. Během zápasu totiž dvakrát vedla, ale pokaždé se Viktorce podařilo náskok dorovnat. I když v Plzni chyběli hráči reprezentace, na soupisce nechyběli hráči jako jsou Kovařík, Rajtoral, Petržela, Baránek nebo Bakoš.

Podrobné info o průběhu zápasu naleznete na oficiálních stránkách klubu FK Ústí ZDE.

FC Viktoria Plzeň – FK Ústí nad Labem 4:4 (1:3)
Branky: 72. a 86. Krmenčík, 8. Bakoš, 75. Hořava – 33. Zeman, 37. Pouček, 45. Miskovič, 80. Peterka
Sestava Plzně: Bolek – Řezník (46. Rajtoral), Hejda, Piroch (46. Baránek), Matějů – Kučera (46. Hromada), Chrien (46. Hořava) – Kopic (46. Petržela), Suchan, Vůch (46. Kovařík) – Bakoš (46. Krmenčík)
Sestava Ústí: Zacharda – Zeman (60. Barnat), Peterka, Vaněk (46. Zukič), Šnirc (60. Pícha) – Kateřiňák, Miskovič (60. Mysliveček) – Moulis (60. Heřman), Jindráček (60. Výborný), Leibl (60. Procházka) – Pouček (60. Kozma)


_DSC9866

V sobotu 9. července se odehrál další přípravný zápas, tentokrát ale ústečtí fotbalisté zavítali za hranice ČR do Německa, kde sehráli utkání s Bischofswerdaerem. Bohužel ale s tímto zápasem přišla i první porážka v přípravě a to výsledkem 3:1.

Podrobné info o průběhu zápasu hledejte ZDE.

Bischofswerdaer SV 08 – FK Ústí nad Labem 3:1 (2:0)
Branka Ústí: 60. Pouček
Sestava Ústí v 1. poločase: Tvrdoň – Barnat, Peterka, Piroch, Pícha – Mysliveček, Miskovič – Heřman, Výborný, Procházka – Kozma
Sestava Ústí ve 2. poločase: Tvrdoň (70. Satek) – Zeman, Peterka, Piroch, Šnirc – Mysliveček, Kateřiňák – Moulis, Jindráček, Leibl – Pouček

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail