HokejSPORT

Slovan Ústí -Rytíři Kladno

Slovan porazil Rytíře v přátelském utkání 6-4.
Prohlédněte si krátky sestřih ze zápasu:

Branky a nahrávky: 6. Davídek (Krliš, Tůma), 24. Chlouba (Jeřábek, Chrpa), 43. Chrpa 45. Zukal (Volf), 57. Chlouba (Chrpa, Havel), 60. Havel (Březák) – 11. Kaut (Redlich), 27. Redlich (Bláha, Kružík), 31. Redlich (Kaut, Kružík), 33. Strnad (Vildumetz, Kaut). Rozhodčí: M. Novák, Luczków – Janíček, Biederman. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 1 451. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4, 4:4, 6:4.

Ústí nad Labem: Dlouhý – Vágner „C“, Hes, Zukal, Weinhold, Březák, Jeřábek, Mlčoch, Zdvořáček – Melka, Roubík, Severa – Merta, Vrdlovec „A“, Volf – Chrpa, Chlouba, Havel – Krliš, Davídek, Tůma.

Kladno: Stahl – Kehar, Volráb, Veber, Zelinger, Svedlund, Hořava, Zich – Jágr, Vampola „A“, Kubík – Vildumetz, Zikmund, Strnad „C“ – Redlich, Kaut, Kružík – O. Bláha, Š. Bláha, Hajný.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail