KoncertyKULTURA

Petr Janda a Olympic v Ústí nad Labem březen 2018

Agentura SuperKoncerty přivezla do Ústí legendu české hudební scény. Janda odehrál koncert v obvyklém tempu a naplno od prvních okamžiků, kdy se objevil na jevišti, kapela šlapala jak za mlada, ústečané se bavili, ale plně se odvázali až v druhé polovině koncertu a v samém závěru, kdy Olympic nasadil své nestárnoucí hity, co vždy zaberou. Nechce se jednomu věřit, že Petr oslaví za 2 měsíce své 76-iny. Mladá žena po boku rockera nedovolí na únavu ani pomyslet, můžete si říci, ale  jak on sám ve své skladbě připouští, že je starej a nevrlej a taky pěkně naštvanej.  75 je prostě úžasný věk pro aktivního muzikanta a my mu můžeme jen přát, aby dál mohl čerpat od svých fanoušků pozitivní energii, věnovat se muzice a nám na  koncertech Olympicu rozdávat ještě dlouho radost.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail