FotbalSPORT

FK Ústí nad Labem zkazilo soupeři SK Dynamo České Budějovice velikonoce

FK Ústí nad Labem – SK Dynamo České Budějovice 2:0 (1:0)

První jarní výhra Army.

Třetí jarní prohraný zápas Dynama….

Co na to trenéři?

Aleš Křeček (FK Ústí nad Labem): „Jsem velmi rád za hráče, protože už naposledy v Opavě si zasloužili získat aspoň bod. Podali jsme opět velmi dobrý výkon. V Opavě to ještě nevyšlo, ale věřili jsme, že to zlomíme, šli jsme tomu naproti a jsme rádi za vítězství. Je to první krok, zatím jedna výhra nic neznamená. Snažili jsme se soupeře napadat, hrát v pohybu, ostatně stejně jako v Opavě. Věřili jsme, že góly, které nám dlouho nepadaly, konečně padnou a vyšlo to.“

David Hořejš (SK Dynamo České Budějovice): „Zápas jsme si prohráli sami. Domácí měli od začátku větší touhu po vítězství, vyhrávali souboje. Šli do toho po hlavě. Nedohrávali jsme souboje, jsou situace, které podceníme a dostaneme z nich branku. Soupeř chyby potrestá. Ve druhé půli jsme měli dvě tutové šance. Kdybychom je proměnili a vyrovnali, zápas by se vyvíjel jinak. Góly jsme nedali. Soupeř byl ve druhém poločase poprvé u naší branky a hned z toho dal gól na 2:0. Když nedáme šance, které jsme měli, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek. Domácí také podržel gólman Vašek. Přesto bychom takové šance měli proměnit.

Jsme zklamaní. Domácí byli produktivnější, dali dva góly, proto vyhráli zaslouženě. My měli šance v prvním i druhém poločase, ale góly jsme opět nedali. Třikrát jsme na jaře prohráli, ale potřebujeme se na nějakém zápase chytit a odrazit se do dalších utkání. Rozhodně nic nebalíme“

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail