FestivalyKULTURA

Pivovarské slavnosti jsou za námi, podívejte se na fotky! 18.6. Letní kino Ústí nad Labem

_DSC8444

Pivo je pro český národ něco jako čaj pro Brity, prostě srdcová záležitost. Akorát s tím rozdílem, že my zde v ČR umíme tomuto nápoji holdovat na akcích, které mají grády. Pivovarské slavnosti jsou právě takovou akcí a ta se naplno rozjela tuto sobotu 18. června v Letním kině v Ústí nad Labem. Co na diváky letos čekalo krom vychlazené dvanáctky a dalších skvělých piv?

Na slavnosti se přišlo podívat přes 5 tisíc lidí

Za prvé to byla opravdu nepříjemná bouřka, která se v odpoledních hodinách prohnala centrem Ústí a Letní Kino nezapomněla vzít s sebou. My doufáme, že moc škod nenapáchala, protože liják to tedy byl výživný.

_DSC8700

Od 12 do 22 hodin se v Letním kině na dvou pódiích představily legendární České a Slovenské hvězdy a také regionální začínající kapely. Letošní program byl celkem fajn, ale podle nás bylo málo kapel. Hlavní scéna střídala jednu star za druhou a každý tak přišel na své. Pořadatel nezapomněl  ale ani na místní regionální kapely, které se předvedly na II. scéně.

Další zajímavé informace vám přineseme hned, jak budou dostupná nějaká čísla, třeba kolik piv se vypilo a kolik lidí přišlo. Mezitím se můžete níže pod článkem podívat na první set fotek ze slavností!

_DSC9732

LETOŠNÍ PROGRAM BYL:
Hlavní scéna
13:30 Blue Rocket
15:00 Lipo s hostem
16:30 Petr Kolář
17:45 Dara Rolins
19:00 Marek Ztracený
20:30 Mig 21
21:45 Rytmus

II. scéna – LOCAL CULTURE
Letošní novinkou byla II. alternativní scéna, kde vystoupily regionální kapely z Ústecka

13:00 Fridrich & Fridrich
14:10 Sorry holka
15:20 Will Eifell
16:40 Nerrea
18:05 Idio & Idio
19:20 Točílas

 

Foto: Miroslav Solař 2016

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail