SPORT

BLADES ÚSTÍ vs Prague Hippos 31:8 – 2. liga ČAAF, 15.5.2016 od 14 hod, TJ Svádov Olšinky

bladeship_DSC1358

BLADES ÚSTÍ vs Prague Hippos 31:8 – fotogalerie pod článekm


pozvánka

A je tu další domácí zápas amerického fotbalu druhé nejvyšší soutěže v republice! SC BLADES ÚSTÍ NAD LABEM vs PRAGUE HIPPOS se utkají v neděli 15. května od 14 hodin na hřišti TJ Svádov Olšinky. „Blejdi“ se s tímto soupeřem se v jedenáctkovém fotbale setkávají vůbec poprvé. Od roku 2013 jsou Hippos pravidelným účastníkem druhé ligy. V tom roce, ještě v sedmičkovém fotbale, „Blejdi“ Hippos podlehli na jejich hřišti 12:7. V následujícím roce obsadili druhé místo této soutěže. Letos s americkými trenéry chtějí zaútočit na nejvyšší pozice. Na ústecké půdě, to ale budou mít těžké!


 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail