BasketbalSPORT

ALL STAR GAME 30.11.2017 ÚSTÍ NAD LABEM

Fotogalerie pod článkem. Pod poslední fotkou je odkaz na další stranu!

Utkání hvězd Národní basketbalové ligy vyhráli Mazáci, v exhibičním utkání porazili Mladé pušky 133:122

 Hvězdou akce se stal Donald Robinson z Ústí nad Labem, který svými  45 body vytvořil nový rekord  exhibice. 

Mazáci: Jakub Šiřina (Opava), Tomáš Pomikálek (Děčín), Vojtěch Hruban (Nymburk), Robert Landa (Děčín), Petr Benda (Nymburk) – Eugene Lawrence (Nymburk), Bryan Smithson (Svitavy), Donald Robinson (Ústí nad Labem), Jiří Welsch (Pardubice), Pavel Slezák (Svitavy), Kamil Švrdlík (Pardubice), Mladen Primorac (Brno)

Mladé pušky: Ondřej Šiška (Děčín), Jaromír Bohačík (Nymburk), Šimon Ježek (Děčín), Lukáš Stegbauer (Jindřichův Hradec), Ladislav Pecka (Ústí nad Labem) – Petr Šafarčík (Kolín), Jon-Christopher Fuller (Olomoucko), Dominez Burnett (Pardubice), Kendrick Ray (Nymburk), Alexander Madsen (USK Praha), Lee Skinner (Kolín), Russell Woods (Ostrava)

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail