KoncertyKULTURA

Padesát let Fešáků – Dům kultury Ústí nad Labem, 19. prosince

V den prvního koncertu Fešáků přesně před 50 roky se uskutečnil koncert kapely v ústeckém domě kultury. Byl to zároveň poslední koncert celoročního koncertování, které oslavuje toto kulaté výročí. Koncert byl, jak jinak, vyprodaný a stovky posluchačů si s nadšením přišly poslechnout své hity.
Kapela si připravila také své trojcedéčko, které zabírá důležité zpěváky jako Jindřicha Šťáhlavského, Michala Tučného, Tomáše Linky, Pavla Brümera nebo Roberta Mouchy, novější historie kapely je pak reprezentována muzikanty jako je Jindřich Malík, Erika Horká, Hana Mladá, Miloš Slezák, Antonín Kny nebo Hana Horecká.
Pro ty z vás, kteří na koncert přišli, nebo přijít nemohli a chtějí se podívat na známé tváře, jsme připravili několik momentek našeho fotografa.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail