HokejSPORT

Slovan Ústí čekají tento týden 2 těžcí soupeři, přijede Motor z Budějovic a Rytíři z Kladna!

10 _D0A7638

Jedinečná šance se tento týden naskytne fanouškům ledního hokeje, především těch ústeckých. Na ledě Slovanu Ústí se tento týden v rámci přípravných zápasů představí Motor České Budějovice (úterý 23.8.2016 od 18:00 hodin) a ve čtvrtek dorazí staří známí Rytíři z Kladna, kteří na Ústí nevzpomínají vůbec, ale vůbec dobře. Pro ty, co náhodou neví, že Slovan vyřadil Kladno z letošního čtvrtfinále play-off se o tom mohou dozvědět více proklikem ZDE. Fotky mluví za vše…

Níže pod pozvánkou se dále můžete podívat na fotky z jednoho ze střetnutí Slovanu a Motroru. Tyto zápasy vždy patří mezi ty nejatraktivnější a nejživější, proto s návštěvou neváhejte!

Takže nezapoměňte:

HC Slovan Ústí nad Labem – Motor České Budějovice. Zápas je na programu v úterý 23. 8. 2016 od 18:00 hod  na zimním stadiónu v Ústí nad Labem.

HC Slovan Ústí nad Labem – Rytíři Kladno. Zápas je na programu ve čtvrtek 25.8. 2016 od 18:00 hod  na zimním stadiónu v Ústí nad Labem.

Foto: © Miroslav Solař

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail