BasketbalSPORT

SLUNETA Ústí nad Labem v napínavém derby porazila BK ARMEX Děčín

SLUNETA Ústí nad Labem – BK ARMEX Děčín 81:75 (15:14 33:41 56:57)

PROHLÉDNĚTE SI HD VIDEO!

Antonín Pištěcký (trenér SLUNETY) hodnotí zápas:
„Prvních 25 minut jsme tahali za kratší konec. Tam jsme se po oddechovém čase nějak probrali hlavně tím, že jsme dali nějakou střelu, my jsme dali dvě, tři střely z dálky, dotáhli jsme se na nějaký přijatelnější rozdíl a potom jsme zapnuli i v obraně, bohužel u nás to jde ruku v ruce, že když se nám daří v útoku, nakopne nás to i do obrany, potřebovali bychom, aby to bylo obráceně. Nicméně slouží ke cti klukům, že ten zápas nezabalili, samozřejmě, ve chvíli, kdy jsme si čuchli k tomu, že jsme byli na dostřel, tak jsme začali o hodně víc lítat, chodili jsme na útočný doskok, byli jsme aktivnější směrem dovnitř. Dneska bych chtěl kluky pochválit, že jsme jakž takž drželi spacing, který nám pomohl k těm otevřeným střelám a naštěstí jsme v tom druhém poločase něco proměnili. Za nás super vítězství po těch nevalných výsledcích z minulých týdnů. Jen tak dál.“

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail