BasketbalSPORT

Fotoreportáž U17 Sluneta-Loko Karlovy Vary

Sluneta Dívky U17

V sobotu a v neděli se rozběhla soutěž děvčatům U17. 

Hnedka na úvod Sluneta hostila soupeře, kteří mají zkušenosti z minulých sezón. V sobotu se hrál zápas od 15 hodin proti Loko Karlovy Vary, kde Sluneta podlehla zkušenému soupeři a v neděli od 10:30 následoval další zápas proti Sokolu Kladno. 

SLUNETA Ústí n/L – Lokomotiva Karlovy Vary  32:47

 

Naše fotoreportáž přibližuje  okamžiky zápasu s týmem Lokomotiva Karlovy Vary, který se stal zárovn i prvním ligovým zápasem. Děvčatům se v první polovině zápasu dařila taktika kvalitní obrany a rychlé útoky, což pro ústecké znamenalo 4bodový náskok v první polovině. Soupeř však v druhé části zápasu přidal, zvýšil zejména úspěšnost pod košem a desetibodový rozdíl ve třetí části části již ustecké dívky snížit nedokázaly, naopak zápas skončil 15bodovým rozdílem.

Podívejte se na fotografie ze zápasu.

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail