KoncertyKULTURA

Petr Kalandra Memory Band na Střekově


Na Střekovském hradě jsme mohli v rámci letošního střekovského léta slyšet a vidět muzikanty, které sebou přivezl frontman kapely Míra Kuželka /Šimků, Homola, Petrásek, Šikula a Řeřicha/. Kapela, která vznikla jako pocta Petru Kalandrovi, nezapomenutelné osobnosti české muziky, ve skvělé atmosféře hradního nádvoří za vřelé podpory posluchačů zaplnila labské údolí snad všemi svými hity, které se do dvouhodinového bloku mohly vejít. Za vydatné podpory zaříkávačů deště a hradního kastelána se podařilo na nezbytně nutnou dobu odvrátit bouřkový kolaps blížící se od němců a první kapky dopadly skutečně až poté, co poslední spokojení návštěvníci opustili gotické hradby nad Labem.
Prohlédněte si pár fotek a připomeňte si skvělou atmosféru koncertu.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail