FotbalSPORT

Arma-Třinec 0:3, třinečtí nejeli na sever zbytečně

Páteční utkání pro ústeckou Armu nedopadlo dobře, už v prvních minutách se nad stadionem stahovaly zlověstné mraky. Domácím se na hřišti  nedařilo a do šatny odcházeli  už po prvním poločase s nadílkou 3 gólů. Druhé dějství bylo v režii hostů, kteří si nenechali na zasloužené vítězství sáhnout

 

FK Ústí nad Labem – FK Fotbal Třinec 0:3 (0:3)
Branky: 4. Juřena, 10. Bedecs (pen.), 45. Kateřiňák

FK Ústí nad Labem: Kotěra – Gilián, M. Richter (C), L. Vaněk, M. Zeman – J. Peterka, D. Richter (75. Miskovič) – P. Pilík, Matějka, D. Procházka (78. P. Výborný) – Kacafírek (14. Jindráček). Trenéři: Jiří Skála, Petr Fousek. 
Náhradníci: Tvrdoň – Leibl, Zoubek, Miskovič, P. Výborný, Jindráček.

FK Fotbal Třinec: Paleček – Ilko, M. Čelůstka (C), Reintam, Janoščín – Ižvolt (78. Joukl), Bedecs, R. Vaněk, Kateřiňák (78. Janošík), Šumbera – Juřena (70. Dedič). Trenéři: Jiří Neček, Svatopluk Schäfer. 
Náhradníci: Adamuška – Velner, Joukl, Hošek, Janošík, Masař, Dedič

680 diváků

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail