BasketbalSPORT

SLUNETA Ústí nad Labem – Orli Prostějov 88:67 / 26.3.2017

Fanoušci, kteří neváhali přijít podpořit SLUNETU v jejím předposledním domácím vystoupení v nadstavbové skupině, nelitovali.

Začátek sice nebyl úplně ideální ze strany domácích a hosté začali opravdu zostra a rychle šli do vedení a domácí hráči se tak trochu hledali, ale po první čtvrtině (16:25) přišlo na hřiště úplně jiné družstvo a předvedlo sérii 13:2, což nakoplo nejen celý tým, ale i 700 diváků a pak už byl na hřišti jenom jeden tým.

Hlavními tahouny v této čtvrtině byly Abercrombie, který dominoval pod košem, dále pak Thompson se Šotnarem, kteří se dostali do herního tempa, obzvláště první jmenovaný seřídil mušku a začal proměňovat jednu střelu za druhou. Hosté od té chvíle nevěděli, co si počít a ztratili druhou desetiminutovku dílčím skóre 28:8, do šaten se tedy šlo za stavu 44:33.

Více ze zápasu ZDE

Foto: © Miroslav Solař 2017

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail