Ostatní sportySPORT

48. Grand Prix Ústi Nad Labem, Czech Republic– International Boxing

Do Ústí nad Labem se sjeli světoví boxeři na prestižní Grand Prix. Některý výpravy jsou početné, Indů přijelo 9 se silným doprovodem, 7 z nich se nominovalo na světový šampionát /Amit, Kavinder, Gaurav, Shiva, Manoj, Sumit and Satish/. Německo vyslalo také silnou sestavu, přijeli boxeři ze Srí Lanky. Paradoxně boxerská elita Afriky nedorazila, nestihli si vyřídit víza… je to komické, kdyby to vzali přes Sicílii na člunu, dávno by už mohli v Ústí trénovat na blížící se světový šampionát. Čechů, kteří se na světový šampionát nenominovali, je zde 12. Angličané se na poslední chvíli omluvili. Prezident České boxerské asociace a turnaje Svatopluk Žáček je ale spokojen a očekává dobrou úroveň zápasů a pečlivě sledované sobotní finále. 

The Boxing Elite went to the Usti on the prestigious Grand Prix and measured their strengths with rivals of renowned names. Teams from Germany, Sri Lanka, India, Slovakia came to name a few. Seven of the nine Indian boxers competing in this tournament have qualified for the World Championships /Amit, Kavinder, Gaurav, Shiva, Manoj, Sumit and Satish. The expedition from Africa did not arrive. They did not manage to issue a visa, the English at the last minute canceled their attendance. However, none of the 12 Czech boxers was nominated for the World Championship. The president of the Czech Boxing Association and tournament Svatopluk Žáček is satisfied and expects a good level of matches and a carefully watched Saturday final.

 

  

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail