BasketbalSPORT

SLUNETA se loučí se sezónou velmi dobrým výkonem proti favoritovi

Ve středu večer bylo na programu čtvrté, a jak většina fanoušků předpokládala, i poslední čtvrtfinálové utkání s mistrem z Nymburka. Domácí hráči sice na favorita nestačili, ale po celou dobu zápasu drželi vyrovnané skóre a tempo.

Tonda Pištěcký měl oproti předešlému utkání k dispozici o dva hráče méně, Pavel Bosák si obnovil zranění lýtka a Cory Abercrombie nemohl nastoupit kvůli zraněnému kolenu.

Do zápasu tak šlo devět statečných a nyní už můžeme říci, že se s nelehkým úkolem poprali hodně dobře. Asi málokdo věřil, že by SLUNETA mohla hrát vyrovnanou partii s Nymburkem po celých 40 minut a hle, jde to. Více z utkání a mnoho dalšího na www.bkusti.cz

Děkujeme za skvělé výkony v této sezóně a těšíme se na tu další. 🙂

Foto: © Miroslav Solař 2017

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail