FotbalSPORT

V Teplicích se v pátek bude bojovat o každý bod, přijede Mladá Boleslav

Zápas skončil výsledkem 2:1 pro Mladou Boleslav, více informací o zápase naleznete proklikem ZDE

_DSC9898_picc

V pátek 19. srpna teplická Stínadla dostanou po Spartě opět pořádně zabrat! Soupeřem teplických fotbalistů bude od 18.35 hodin FK Mladá Boleslav, která letošní sezonu nezačala vůbec špatně. Po dvou výhrách a jedné prohře ji v tabulce patří průběžné páté místo a příčku za ní jsou právě Teplice. Proto se očekává souboj o každý o bod. Přijďte tedy v pátek Na Stínadla podpořit Teplice v důležitém duelu.

Jako vždy vám z tohoto zápasu přineseme shrnutí skrze momentky. Níže se můžete podívat, jak to v Teplicích vypadalo, když přijela Sparta.

Foto: © Miroslav Solař

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail