HokejSPORT

Hokejisty Slovanu Ústí čeká ve čtvrtek odveta s Kadaní. Ta bude mít co oplácet..

_DSC1648__slovan-benatky

Již tento čtvtek 18. srpna čeká ústecké hokejity v rámci přípravy odvetný zápas s mužstvem z Kadaně. První zápas, jenž se hrál 11. srpna na ledě Kadaně, suveréně ovládli borci z Ústí výsledkem 6:1 a nyní je čeká tvrdá odveta. Kadaň si rozhodně nebude chtít takto „zavařit“ i podruhé a proto se očekává svižný a útočný hokej.

Zápas se, jako vždy, odehraje na Zimním stadionu a to od 18:00 hodin, tak neváhejte přijít podpořit Slovan!

Naposledy se na domácím ledě Ústí v rámci přípravy představily Benátky nad Jizerou 2.8.. Zápas si můžete připomenout skrze fotografie níže, které pro nás pořídil Miroslav Solař. Odkaz na článek najdete ZDE.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail