DivadloKULTURA

Shakespeare ožije v Ústí nad Labem v rámci akce Divadelní Zahrada, podívejte se na program

vero_DSC6067-90

Ojedinělý a svého druhu první divadelní festival v Ústí nad Labem pod širým nebem na sklonku letních prázdnin. To je Divadelní Zahrada, která se bude nést ve znamení Shakespeara a jeho her. Akci pořádá Činoherní studio města Ústí nad Labem ve spolupráci s Českým rozhlasem Sever a bude probíhat od 23. srpna do 28. srpna 2016 v areálu Českého rozhlasu Sever v Ústí nad Labem v ulici Na Schodech.

My se vám budeme snažit z této události přinést fotografie, protože je to dle nás velmi zajímavá a nevšední záležitost, která se nekoná každý den. Níže pod programem se můžete podívat na fotky z hry Dva páni z Verony, o kterou se postaral Činoherák Ústí na hradě Střekov a měla obrovský úspěch. Fotografie pro nás pořídil Miroslav Solař.

Program:
23. srpna / 17.00 – Astrid Lindgren: Děti z Bullerbynu
24. srpna / 20.00 – William Shakespeare: Jindřich VI. – 1. díl
25. srpna / 20.00 – William Shakespeare: Jindřich VI. – 2. díl
27. srpna / 17.00 – Astrid Lindgren: Děti z Bullerbynu
28. srpna / 17.00 – Matúš Bukovčan: Býk Ferdinand
28. srpna / 20.00 – William Shakespeare: Dva páni z Verony

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail