Vymodlený skatepark v Ústí ožije koncem srpna, koná se zde Skate Contest 2016

_DSC7908

Ilustrační foto © Miroslav Solař

Poslední srpnový týden hostí město Ústí nad Labem opět po roce Skate Contest, jenž za podpory svých partnerů pořádá Česká Asociace Skateboardingu. Pokud zrovna nebudete mít do čeho píchnout, nebo se budete nudit, přijďte se podívat.

Celý den začne od 11:00 závod Day for Kids, což je série pro začínající jezdce ve věku od 6ti do 14ti let. Tuto sérii pořádá ČAS již třetím rokem a koná se doslova ve všech koutech ČR. A teď zavítá i do Ústí nad Labem.

Pozn. redakce: Níže se můžete podívat na fotogalerii pořízenou, když jsme naposledy navštívili park.

Na DFK (Day for Kids) naváže samotný Skate contest, kde se vše kolem 13:00 rozjede a kolem 15:00 začne show i v bowlu (kulatý bazén vhodný ke skateboardingu). Přes kvalifikace a semifinále se závodníci dostanou k samotným finálovým jízdám, best tricku (nejlepšího triku) celého závodu a k vyhlášení výsledků. Na akci naváže i afterparty.

Harmonogram akce:
10:00 – registrace a trénink DFK
11:00 – start kategorie DFK
12:00 – registrace závodu Skate Contest Ústí nad Labem 2015
13:00 – kvalifikace street (jamy po 3ech lidech, skatepark rozdělen na Park / Street část)
15:00 – kvalifikace bowl
16:00 – finále bowl
17:00 – semifinále street
18:00 – finále street
18:45 – best trick
19:00 – vyhlášení výsledků
20:00 – afterparty

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail