KoncertyKULTURA

Letní Kino praskne ve švech! MICHAL DAVID dnes v Ústí nad Labem oslaví narozeniny

david-pokus

V pátek 24. června zažije areál Letního Kina v Ústí nad Labem opravdu pořádný zátěžový test. O ten se postarají především davy fanynek, které na oslavě narozenin legendy českého popu nebudou chybět. Když tu David byl naposledy, prodejci vstupenek si mnuly ruce ještě dlouho poté – vyprodáno. 
Michal David si pro fandy připravil velkolepý koncert a pozval na něj i několik svých známých. Na pódiu se během večera objeví například Olga Lounová, skupina DAMICHI a dokonce i Michal David revival. Show vypukne ve 20 hodin!

Pokud na pódiu během koncertu uvidíte pána, jak na vás míří obrovským objektivem, bude se jistě jednat o našeho fotografa. Tomu neunikne opravdu nikdo a nic, takže doporučujeme následující – nevypadat blbě. 😀

NEPŘEHLÉDNĚTE! Zajímá vás, jak to vypadalo na posledním Davidova koncertu v Letním Kině? Stačí se podívat níže na naše fotky, ze kterých atmosféra přímo vyzařuje. Řekněte sami, kdy jste naposledy viděli tak natřískaný „Letňák“? 🙂

 

md1-4648

md1-4679

md1-5044

md1-5275

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail