FotbalSPORT

Arma remízovala doma s Hradcem, 27.10.2017

FK ÚSTÍ NAD LABEM – FC HRADEC KRÁLOVÉ 1:1

500 diváku vidělo vyrovnané bojovné utkání dvou celků, které byť je dělí půl tabulky, patří svými výkony spíše vedle sebe v tabulce. Arma nasadila nové kouče, Hradec staronového Jiřího Lindra coby ochránce své sítě.

Co řekl trenér po zápase:

Aleš Křeček (FK Ústí nad Labem): „Hráli jsme proti velmi kvalitnímu soupeři. Viděl jsem Hradec Králové hrát pohárové utkání v Teplicích, kde předvedl, že jsou výborné mužstvo, dobře kombinační a rychlé. Po výkonu, co jsme předvedli, jsme chtěli vyhrát, ale bod jako úspěch brát musíme. Hráče stále poznávám a bylo pro mě těžké takto narychlo k mužstvu přijít a budu tým nějakou dobu poznávat. Za pár tréninků jsme udělali kus práce, ale nebylo to o trenérovi. Na hráčích bylo vidět, že chtěli hodně vyhrát.  Cíl jsem si stanovil, abychom vyhráli každý následující zápas.“

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail