BasketbalSPORT

Sluneta Ústí rozbila 8.10.2017 mmcité Brno 81-69

Sluneta Ústí  porazila  mmcité Brno 81-69, Brno si tak nezopakovalo  výhru před týdnem, kdy porazili doma Geosan 64:61.

Antonín Pištěcký zřejmě potají během léta studoval externě divadelní fakultu, neboť drama z Pardubic, které se po téměř jasném debaklu  otočilo v závěru zápasu z rozdílu 21 bodů na 1…. a málem znamenalo vítězství, dotáhl tentokrát dál. Sluneta vyhrála!

Některé postřehy dechberoucího utkání, kde do poslední vteřiny nebylo rozhodnuto,  přinášíme.

Vítězství Slunety nebylo vůbec jednoduché. Brno vedlo zcela jasně v prvních 3 čtvrtinách a i když se Slunetě podařilo několikrát snížit bodový rozdíl, soupeři vždy odskočili. Výborný a nezdolný byl Sullivan. Dokud mu síly stačily, s přehledem vládl palubovce.  Za Slunetu zářil Láďa Pecka. Teprve v poslední části hry se ústeckému trenérovi podařilo nalézt kombinaci hráčů, která Brno zaskočila. Posledních 10 minut narazili na tak agresivní ústeckou obranu, že se s ní nedovedli poprat a ztráceli body jeden a druhým. Trenér Dejan Jakara po skončení zápasu dlouho hledal slova, ktará by vyjádřila jeho zklamání nad ztraceným zápasem. „Hráli jsme dobrý zápas, 31 minut jsme vedli, až na posledních 5 minut,“ řekl.

Slunetu čeká za několik dnů zde doma Kolín.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail