FotbalSPORT

Foto: FK Ústí nad Labem – FC Hradec Králové 1:2, 21.5.2016

_DSC3803

Utkání mezi Hradcem a Ústím skončil těsnou výhrou Hradce Králové, který postupuje do Synot Ligy. Vyrovnávací brankou se za hosty prezentoval v sedmdesáté třetí minutě Daniel Trubač. Gól na 2:1 vsítil zhruba o čtyři minuty později Jan Pázler. Domácí měli v prvním poločase jasnou převahu, ale do druhé půle si aktivní hru nepřinesli. Po utkání proběhla na hřišti také malá oslava hráčů z východu Čech, kteří šli i poděkovat svým fanouškům.

Branky: 26. Procházka – 73. Trubač, 77. Pázler (pen.)
Karty: 16. Šnirc (UNL), 76. Veverka (UNL), 82. Králík (UNL) – 58. Malinský (HKR)

Střely na branku: 2:14. Střely mimo: 7:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:8.
FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Šnirc, J. Peterka, L. Vaněk, Pícha – Barnat (89. Kubný), Králík, Miskovič (68. Veverka), D. Procházka (89. Křivonoska) – P. Výborný – Smola. Trenéři: Petr Němec, Petr Fousek.
Náhradníci: Zacharda – Bourenane, Kubný, M. Zeman, Křivonoska, Veverka.
FC Hradec Králové: Lindr – M. Krátký (36. Trubač), Bederka, Chleboun, Plášil – Schwarz, P. Mareš – Súkenník, P. Černý (66. Zorvan), Malinský – Pázler. Trenéři: Milan Frimmel, Bohuslav Pilný.
Náhradníci: Ottmar – Nosek, Zorvan, Janoušek, Shejbal, Javůrek, Trubač.
Rozhodčí: Lerch – Ratajová, Šimáček; delegát: Kureš
Diváci: 692

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail