HokejSPORT

Slovan Ústí – Stadion Litoměřice 22.10.2016

Stadion si odváží z Ústí 2 body… výsledek 3:4p

Severočeskému derby přihlíželo  téměř 1400 diváků, ale po první třetině byli hodně zklamaní. Slovan se těžko na ledě hledal, protivník byl rychlejší, lépe bruslil, kombinoval, útok Slovanu  naproti tomu nefungoval a tomu odpovídal i výsledek třetiny: 0:2.  Musíme označit tuto třetinu za nejhorší výkon v sezóně. První třetina vlastně rozhodla o výsledku celého zápasu, i když v další třetině se podařilo vyrovnat na 2:2. Druhá třetina taký byla bohatá na vyloučení, celkem 5 hráčů muselo opustit ledovou plochu. V této třetině Stadion  usnul na vavřínech a výsledek se dostavil. Bohužel pro Slovan chyběl brankový náskok, který by nastartoval mužstvo do závěru. Poslední třetina skončila 3:3 a následovalo prodloužení. To bývá jen hrou na štěstí a to se přiklonilo na stranu Stadionu.

Hokej je tvrdá hra a o nějaké to zranění není nouze. Litoměřický Valášek pár vteřin před koncem druhé třetiny skončil na ošetřovně s tržnou ránou na obličeji a poraněním hlavy, doufáme jen, že to nebylo nic vážného a přejeme mu brzké zotavení!

V řádně hrací době výsledek 3:3, v prodloužení 3:4 /skoroval Ondřej Procházka/

Střely na branku 37:34
Zásahy brankářů 30:34
Trestné minuty 29:8

Vyloučení: 2:4, navíc Brož (UNL) 5 min. + OK [vražení na hrazení].

Hlavní rozhodčí: Tomáš Luczków
Čároví rozhodčí: Aleš Hejl , Lukáš Podrazil
Střely po třetinách 11:15, 9:7, 16:11, 1:1

Využití: 0:1
V oslabení: 1:0.
Zakázaná uvolnění: 3:6.
Ofsajdy: 2:5.

Vyhraná vhazování: 14:11, 14:7, 11:13.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail