HokejSPORT

19.10.2016 HC SLOVAN – HC FRÝDEK-MÍSTEK 3:1

Domácí si připisují nad soupeřem ze Slezska tři body. Utkání nabídlo spoustu útočných akcí a jednu bitku, kterou vyhrál k radosti domácích fanoušků Patrik Husák. Nutno poznamenat, že tým z města, kterým teče řeka Labe zvítězil zaslouženě!

S bilancí pouze dvou proher na domácím ledě nastoupil Slovan do prvního ze dvou zápasů, které na něj čekají v tomto týdnu na zimním stadionu v Ústí nad Labem. Od úvodních minut se Ústečtí tlačili do zakončení. Doposavad největší šanci si připsal při přesilové hře Jan Kloz, jeho střelu zpoza obránce však zastavil beton Šimbocha. Vzápětí se potvrdilo pravidlo, nedáš, dostaneš. Po střele Chmielewskiho se k odraženému kotouči dostal nejrychleji Michal Kovařčík a poslal svým gólem Frýdek do vedení.

Nakročeno k druhému gólu měli hosté hned záhy, když se nikým nehlídaný před Volkem ocitnul Petr Kanko. Skóre se však v úvodní dvacetiminutovce již neměnilo a hráči odjížděli do kabin za stavu 0:1. Více na www.slovanusti.cz

HC Slovan Ústí n/L – HC Frýdek-Místek 3:1

Branky a nahrávky: 25. Melka (M. Vágner, Moučka), 28. Kloz (Vrdlovec, Kasík), 59. Z. Doležal (Poulíček, Zajíc) – 10. M. Kovařčík (Chmielewski, O. Kovařčík)
HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Kasík, Brož, M. Vágner (C), Husák, Přindiš, Bernad, Zajíc, Macek – Kloz, Roubík, Vrdlovec – Merta, Poulíček, Z. Doležal – Moučka, Loskot, Dalecký – Gengel, Melka.
HC Frýdek-Místek: Daneček (28. Šimboch) – Michal Roman, Matyáš, Jeník, Zahradníček, L. Doudera, Adámek, Kania, Roupec – J. Sýkora, Cienciala, Luka – Miloš Roman, Kanko, Franek – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík – R. Meidl, T. Káňa (C), Christov.
Rozhodčí: Grech – Štofa, Beneš.
Diváci: 796

Foto: © Miroslav Solař 2016

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail