HokejSPORT

HOKEJISTÉ SLOVANU ÚSTÍ SI PORADILI OPĚT S MOSTEM, TENTOKRÁT 4:1

_dsc0766_picc

Hokejový klub Slovan Ústí především díky skvělému výkonu Zdeňka Doležala, jenž zaznamenal hattrick, porazil ve středečním utkání rivala z Mostu 4:1! Lvi se tak posunuli na 5. příčku v tabulce WSM ligy a podle jejich aktuálních výkonů soudíme, že budou chtít mířit ještě výše.

wsm-tabulkaÚstečtí se představili ve druhém domácím utkání tohoto týdne a stejně jako proti Třebíči se první ujali vedení. Již v 6. minutě se rozvlnila síť za Pincem, když po křižné přihrávce od Martina Vágnera Zdeněk Doležal trefil kotouč nad rameno hostujícího gólmana. Po inkasované brance si Mostečtí zahráli přesilovou hru. Slovan ustál tlak v závěru početního oslabení, ovšem soupeř udeřil hned vzápětí. Vojtěch Kubinčák si najel mezi kruhy, kde měl dostatek času poslat kotouč přesně mezi betony Soukupa a vrátit tak zápas do nerozhodného stavu.

Mostecké branka nabudila a další střelecký pokus si připsal také Jan Novák od modré čáry. V závěru třetiny však modrožlutí vrátili vedení na svoji stranu. V gólové šanci byl faulován Patrik Poulíček a rozhodčím bylo nařízeno trestné střílení. Faulovaný Patrik Poulíček se následně… pokračování na www.slovanusti.cz

Statistiky z utkání:

Branky a nahrávky: 6. Z. Doležal (M. Vágner), 17. Poulíček (TS), 21. Z. Doležal (Poulíček, Merta), 42. Z. Doležal (Merta, Poulíček) – 11. Kubinčák (Havlíček, Mical).
Rozhodčí: Zubzanda – Šimán, Malý.
Vyloučení: 4:3. Bez využití.
Diváci: 766.
Střely na branku: 36:31 (11:12, 12:10, 13:9).
Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.
HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Vl. Brož, Kasík, Husák, M. Vágner, Bernad, Přindiš, Hes – Loskot, Vrdlovec, J. Kloz – Z. Doležal, Poulíček, D. Merta – Gengel, Komárek, Moučka – Macek, Melka, Navarra
HC Most: Pinc (Spěšný) – J. Novák, Strejček, Hora, Šesták, Cvrk, Bednárik, A. Rulík – Smolka, Alinč, Rod – Slavíček, T. Divíšek, Šimeček – I. Řehoř, Havlíček, Kubinčák – M. Havelka, Mical

Foto: © Miroslav Solař 2016

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail