HokejSPORT

Slovan Ústí po nájezdech na domácím ledě podlehl Přerovu 2:3

_DSC3500
Ilustrační foto

Ústecký Slovan na domácím ledě neuspěl proti Zubrům z Přerova. Ústečtí nejprve prohrávali 0:1, ale po dvou trefách Jana Kloze skóre utkání otočili. V 59. minutě ale vyrovnal hostující Popelka a následně při samostatných nájezdech rozhodl Marek Sikora.

Ústečtí hokejisté si chtěli po dvou nevydařených venkovních utkáních spravit chuť opět doma. Do utkání oba týmy vstoupily s rozvahou. Úvodní oťukávanou utnul v páté minutě Přerov, když Ústecké poslal do oslabení Zdeněk Doležal. Přesilová hra však Přerovským nevyšla vůbec podle představ. Naopak na druhé straně v početním oslabení zavezl puk do pásma David Merta a pohotově zakončil. Druhá část třetiny již přinesla… pokračování na www.slovanusti.cz

Branky a nahrávky: 52. Kloz (Loskot, Moučka), 56. Kloz (Kasík) – 27. Sikora (L. Vágner, Malina), 59. Popelka (Milan Procházka), rozhodující nájezd Sikora. Rozhodčí: Smitka – Potůček, Čížek. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. Diváci: 567. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup – Bernad, Kasík, Husák, M. Vágner, Vl. Brož, Přindiš, do 40. Hes – Dalecký, Loskot, J. Kloz – Moučka, Gengel, D. Merta – Komárek, Melka, Navarra – Z. Doležal, Poulíček.

HC ZUBR Přerov: Klimeš – Pala, Chmelíř, Malina, L. Vágner, Ferenc, M. Novotný, Šnajnar, Zbořil – Dostálek, R. Pšurný, Milan Procházka – Sikora, M. Kratochvíl, Plášek st. – Kovařík, Popelka, Goiš – Ižacký, F. Dvořák, T. Král.

Zdroj: slovanusti.cz, Foto: © Miroslav Solař (Ilustrační foto)