FestivalyKULTURA

Z lásky k hudbě – fotky z festivalu 1.7.2016 v Letním kině Ústí nad Labem

 

_DSC5862

V pátek 1.7. se do ústeckého Letního kina v rámci tour podíval festival Z lásky k hudbě pořádaný maloobchodní sítí prodejen, kterou jistě všichni znáte. Jak to na „fesťáku“ vypadalo se podívejte níže.

Line-up nebyl vůbec špatný a kdo bydlí poblíž centra Ústí ví, že to bylo v pátek z Letňáku solidně slyšet až do 1 ráno. To se podle všeho na pódium dostavil liberecký  hudební projekt „ATMO music“.

DALŠÍ FOTKY:

K slyšení toho ale bylo mnohem více i přes den, už od 17 hodin vběhl na hlavní stage český písničkář a scenárista Xindl X, který diváky bavil do 18 hodin, kdy ho na druhém pódiu vystřídal nestárnoucí Jaroslav Uhlíř, kterého nezastaví nic, ani čas. Ten ho ale nakonec přeci zastavil a to v 19 hodin. Pak už patřilo publikum Michalovi Hrůzovi, dále vystoupila skupina No Name, která má pěkně ostrou produkční, Věra Martinová, Petr Bende, Čechomor nebo již zmínění Atmo Music.

Foto: © Miroslav Solař

 

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail