SPORT

Na Pivovarských slavnostech se boxovalo

_DSC8537

S příchodem sobotního galavečeru profesionálního boxu, který se uskuteční 25. června v hale SLUNETA na Klíši od 19 hodin a kde se budou odehrávat celkem tři titulové zápasy (Fabiana Bytyqi – Halima Ramadhan Vunjabeiová, Lucie Sedláčková – Sopio Putkaradzeová, Štěpán Horváth – Ferencz Hafner), se Fabiana s Lucií nezapomněly ukázat na promo akci na právě proběhlých Pivovarských slavnostech v Letním kině, kde na pódiu vystřídaly Petra Koláře, bývalého člena frontmana kapely Arakain. Děvčata společně s bratrem Fabiany Sebastianem se ukázala v rámci exhibice. Jak to svěřenkyním Lukáše Konečného slušelo se můžete podívat na fotkách.

Celý galavečer bude živě vysílat TV Nova, tak se hoďte do gala a určitě dorazte, bude to podívaná, jakou jen tak neuvidíte!

Celou pozvánku na akci naleznete zde.

Na všechny fotky z Pivovarských slavností se můžete pod tímto odkazem zde.

_DSC8553

_DSC8574

 

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail