HokejSPORT

FOTO: Česko obrátilo zápas s Německem a vyhrálo 2:1

34

Česko – Německo 2:1, 8.4.2016 Zimní stadion v Ústí nad Labem

Český tým zdolal i podruhé v přátelském zápase soupeře, nyní však pouze 2:1. Gólů bylo k vidění poskrovnu, německý tým se ukázal jako po velké proměně jako nezvykle silný soupeř s fungující obranou i dobrým brankářem, jehož zdolání působilo české straně zjevné potíže, jako soupeř, s kterým se musí počítat.

Branky a nahrávky: 31. Zaťovič (P. Holík, Jank), 44. Kundrátek (Kempný, Koukal) – 21. Pietta (Brandt, Flaake)
Rozhodčí: Hribik, Hradil – Lederer, Lhotský
Vyloučení: 2:6, navíc N. Goc (Něm.) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 4124
ČR: Furch – Kundrátek, Kempný, Rutta, M. Doudera, Zámorský, Jank, Krejčík, Hrabal – Radil, Koukal, Vincour – Červenka, P. Holík, T. Zohorna – Kašpar, J. Hruška, Zaťovič – Gulaš, Horák (8. Dočekal), Červený. Trenéři: Vladimír Vůjtek starší a Jiří Kalous
Německo: Pielmeier – Akdag, Ebner, Reul, N. Goc, Müller, Kohl, Brückner – Flaake, Pietta, Brandt – Macek, Schütz, Krämmer – Höfflin, M. Goc, Ullmann – Kink, Danner, Buchwieser. Trenéři: Marco Sturm a Christian Künast

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail