BasketbalSPORT

SLUNETA Ústí nad Labem doma poráží GEOSAN Kolín vysoko 110:87! 5.10.2016

_dsc9990_picc

slun-logoKolínští basketbalisté odvážejí domů 110 košů, utkání celkem s přehledem řídila Sluneta a udržovala  v druhé půli náskok 20 bodů. Diváci viděli zuřivou přestřelku a jednu trojku za druhou. Závěr pak byl zcela v režii domácích, … a v Pardubicích se uvidí, zda trend bude pokračovat!

Divácky atraktivní utkání přineslo střetnutí čtvrtého kola KNBL, kdy SLUNETA přivítala na své palubovce Medvědy z Kolína. Soupeř z Kolína zažívá špatný start do sezóny a zatím ještě nevyhrál a do Ústí přijel s ambicemi zaútočit na první vítězství. SLUNETA naopak chtěla potvrdit dobrý výkon z posledního domácího utkání se Svitavami.

Už úvod zápasu naznačoval, že se bude více útočit, než bránit. Nejprve domácí šli do rychlého vedení 9:0, soupeř se pak zmátořil a začal také pálit ostrými a ujal se vedení zápasu, které si SLUNETA posledním košem první čtvrtiny, z rukou Ládi Pecky, vzala zpět, stav 19:18. Úvod druhé desetiminutovky byl ještě vyrovnaný, ale postupem času domácí získávali převahu, a to hlavně díky rychlým protiútokům a rychlé kombinační hře. V poločase SLUNETA vedla už o 15 bodů (50:35).

SLUNETA Ústí nad Labem – GEOSAN Kolín 110:87 (19:18 50:35 74:57)

Body domácí: Glover a Igrutinovic po 18, Šotnar 15, Abercrombie, Pecka a Smith všichni po 14, Bosák 10, Votroubek 5, Šmíd 2
Body hosté: Machač 21, Kerr 18, Ličartovský 16, Bakič 15, Skinner 9, Hunt 4, Vocetka a Harčár po 2
Trojky: 22/9 – 28/9